Apple MacBook Pro 13-inch Retina Display (Late 2012) Uyumlu Ürünler

Apple MacBook Pro 13-inch Retina Display (Late 2012) Notebook uyumlu [BELLEK-TEKNOLOJISI] RAM, Sata 3 ( 6Gb/s ) mSata SSD ve HDD

Apple MacBook Pro 13-inch Retina Display (Late 2012) ile %100 uyumlu ürünler aşağıda kendi alanlarında listelenmektedir, ancak Apple Mac ürünleri kendine özgü ve farklı özelliklerde ürünleri kullanmayı tercih eder. Bu Mac ürünlerinin stable olarak çalışmasını sağlamak amaçlıdır. Teknik özellikleri sabitlenmiş,  çipler belirlenmiş  ürünler haricinde ürünleri desteklemez .  Bu donanım ürünlerinin belirlenmesi için bir uzman yardımı almanız gereklidir. İş modelinizdeki mevcut donanımınıza göre doğru ve % 100 uyumlu ürünleri seçme konusunda 1997 yılından, günümüze Apple Mac ürünlerine odaklanmış teknik ekibimizden destek almanızı öneririz. Apple Mac Bilgisayarınızda var olan RAM bloğunuza uygun RAM seçilmeli veya RAM bloğu ihtiyaç doğrultusunda yeterli olmuyorsa tamamen farklı özellikte Apple Mac RAM'i ile değiştirilmelidir. Öncelikle var olan Ram kanal yapınız incelenmelidir, daha sonra Mac bilgisayarınız ile  %100 uyumlu ürüne karar verilerek maksimum performans elde edeceğiniz Ram size önerilir. 

Teknik özellikler

 
Apple Mac Bilgisayarınız ile ilgili %100 uyumlu ve gene iş yükünüze en uygun ürünilere karar vermek için canlı destek hattımız, telefon veya mail ile sorularınızı bize ulaşabilirsiniz.   

Apple Mac sistemler; özel bileşen ( Çip ), hız ve SPD değerlerine sahip son derece özel belleklere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle Mac sistemler için özel tasarlanmış bellek modüllerinin kullanılması oldukça önemlidir.

Dünyanın en büyük bellek üreticisi Samsung tarafından sunulan bellek modüllerinin kullanıldığı Bigboy Mac bellek çözümleri, dünyanın en gelişmiş bellek teknolojilerinin kullanıldığı ürünlerdir. Mac sistemler ile tam uyumluluk, %100 kararlılık ve güvenilirlik sunarlar.

Bilendenal ekibi olarak, 1997 yılından günümüze kadar uzanan deneyimimizle satış öncesi ve sonrası teknik destek taleplerinizi karşılayarak iş yükünüze ortak oluyoruz.  Bigboy RAM sadece Samsung DRAM yongaları kullanmakta olup, ömür boyu garanti sunmaktadır. Bilendenal.com Bigboy, Kingston, Samsung, Transcend gibi bir çok markanın Türkiye distribitörü olan Asnet kuruluşudur.  


Apple MacBook Serisi ModellerApple MacBook Air 13-inch (2017)

TS240GJDM720 Transcend Transcend JetDrive 720 240 GB MacBook Pro SSD Kiti

Transcend JetDrive 720 240 GB MacBook Pro SSD Kiti

Transcend JetDrive 720 240 GB MacBook Pro SSD Kiti
Stokta Var
2.789,80 TL3.099,77 TL
10%İndirimdeİndirimdeÜcretsiz KargoYurtiçi Kargo ileYarın Kargoda