Drobo Drobo 4 Yuvalı DAS USB 3.0 Depolama Ünitesi DDR3A31

Drobo Drobo 4 Yuvalı DAS USB 3.0 Depolama Ünitesi DDR3A31

İncelemiş olduğunuz üründe üretim sonlandırıldığından temini mümkün değildir. Canlı destek hattımız üzerinden bilgi alabilir veya ana kategorisi üzerinden benzer ürünleri inceleyebilirsiniz.

 • SKU DDR3A31
 • Marka Drobo
 • Form Faktörü 3.5 inç
 • Bağlantı Tipi USB 3.0
 • Garanti 2 Yıl
 • Port Hızı 5 Gbit/s
 • Kullanım Yeri Notebook, Masaüstü, Apple, Sunucu, Fotoğraf-Video
 • Arayüz Sata 3 (6Gb/s)
 • Barkod 851916004350

Teknik Özellikler

 • SKU DDR3A31
 • Marka Drobo
 • Form Faktörü 3.5 inç
 • Bağlantı Tipi USB 3.0
 • Garanti 2 Yıl
 • Port Hızı 5 Gbit/s
 • Kullanım Yeri Notebook, Masaüstü, Apple, Sunucu, Fotoğraf-Video
 • Arayüz Sata 3 (6Gb/s)
 • Barkod 851916004350

Drobo Drobo 4 Yuvalı DAS USB 3.0 Depolama Ünitesi DDR3A31 Ürün Hakkında

 

Drobo Drobo 4 Yuvalı DAS USB 3.0 Depolama Ünitesi DDR3A31

Bir benzeri daha yok!

Drobo, depolamada yeni bir dönemi başlatan ödüllü platformun yeni neslidir. Verilerin saklanması ve korunmasında en iyi çözüm olmasını sağlayan benzersiz tasarımını ve basitliğini korumaya devam ediyor. Kullanıcıların verilerinin güvenli ve koruma altında olduğundan emin olması için bir depolama uzmanı olmasını gerektirmez. Her Drobo ürününde disk hatası sonucu oluşacak veri kayıplarına karşı, devrimsel BeyondRAID depolama teknolojisi ile herkesin kullanabileceği basitlikte bir koruma sunulur. Drobo içerisinde birden fazla disk sürücü bulunduğu sürece hangi diskin arızalandığının bir önemi yoktur, tüm veriler Drobo ile güvendedir. Kullanıcıların endişe etmesine gerek kalmaz. Sınırlamaları arkanızda bırakın… BeyondRAID®

Ödüllü BeyondRAID teknolojisine sahip Drobo tekli ya da çiftli sürücü üzerine yedekleme desteği sayesinde, kullanıcının ek işlem yapmasına gerek kalmadan verileri güvenle yedekler ve bir ya da daha fazla sürücünün hata vermesi durumunda dahi verileri korur.
Kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında tek sürücü korumasında çift sürücü korumasına tek bir fare işlemi ile geçiş yaparak kurumsal seviye veri korumasına geçiş yapabilirler. Drobo BeyondRAID aynı zamanda kendini iyileştirebilen, sanal anında yedeklere(virtual hot-spare) sahip bir yapıdır. Bir sürücü arızalandığında sistemde bir sorun oluşmasına izin vermeden veri yapısını yeniden düzenler. Drobo, ne kadar kapasiteye ihtiyacım var sorununa kafa yormayı da önler.
Kullanıcılar mevcut kapasite ihtiyaçlarına göre sürücü alabilirler. Daha sonra daha yüksek kapasite gerektiğinde , en düşük kapasiteli sürücüyü çıkarıp yerine yüksek kapasiteli bir başka sürücü ekleyerek saniyeler içerisinde daha yüksek bir kapasiteye geçiş yapabilirler. Üstelik bunu yaparken, marka, model, kapasite, hız gibi değerlerin aynı olmasını gerektirmez.


 
Time Machine için Gelişmiş Yedekleme

Time Machine ve Drobo: Mükemmel Uyum
Apple Time Machine, kullanıcı verilerinin basit ve sorunsuzca yedeklenmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Time Machine ile Drobo eşleştirerek kullanıcı verilerinin disk sürücüler arızalansa dahi koruma altında olmasını sağlar.
 
Time Machine için ne kadar depolama kullanılacağını kontrol edin
Apple kılavuzlarına göre; en verimli ve güvenilir şekilde kullanım için Time Machine için ayrılacak alan disk sürücünün 2 katı olmalıdır. Böylece kullanıcılar sistemlerinde sorun olmasından endişe duymazlar. Drobo ile sunulan Drobo Dashboard uygulaması ile kullanıcılar Time Machine yedeklemeleri için ayrılan alanı kolayca kontrol edebilirler. Drobo kurulurken, Drobo Dashboard kullanıcılara Time Machine için ayrılmış özel bir alan açmak isteyip istemediklerini sorar ve bu alanın boyutunu belirleme seçeneğini sunar.
 

Drobo ile olağanüstü yükseltim…

Drobo depolamayı kullandıktan sonra, kullanıcılar bu kolaylık ve basitliğin bir benzeri olmadığını görürler. Ve bu Drobo ile ilgili olağanüstü tek şey değildir. Drobo, yükseltme işlemini bir üst seviyeye taşır. Sadece Drobo üzerindeki sürücülerin kolayca değiştirilerek kapasite yükseltimi yapılmasını sağlamaz. Mevcut Drobo sistemindeki sürücüleri çıkarıp yeni Drobo sistemine takmak yeterlidir. Yükseltme işlemi sadece başarım artırımı sağlamaz aynı zamanda, kullanıcıların yeni Drobo sistemlerinin özelliklerinden de yararlanmasını sağlar.

Önemli Verilerinizi Korumak için Ek Güç

Drobo ürünleri, sadece sürücü hatalarına karşı değil aynı zamanda güç kesintilerine karşı da veri koruması sağlar. Sıklıkla onbinlerce dolar değerindeki sistemler tarafından sunulan bu işleve sahip olan Drobo; sahip olduğu pil sayesinde güç kesilmesi durumunda, çalışma esnasında bellek ya da tampon bellek üzerinde bulunan verinin sürücülere aktarılmasını sağlayarak veri kaybı ve hata oluşmasını önler. Ani güç kesintisinde; pil devreye girerek önemli verilerin sürücülere yazılmasını sağlar ve önemli verileri güvenceye alır. Cihaz içerisindeki pil sistemi besleyen güç geri geldiğinde kendini şarj eder. Bu pil Drobo ürünlerinin kullanım ömrü boyunca değişim işlemi gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bilendenal.com Asnet'in yasal distribütörü olduğu orjinal ürünleri sağlamaktadır.