Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Masaüstü Rami KVR24N17S6/4

Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Masaüstü Rami KVR24N17S6/4


 • SKU KVR24N17S6/4
 • Marka Kingston
 • Model Valueram
 • Kapasite 4 GB
 • Ram Tipi DDR4
 • Ram Frekansı 2400 MHz
 • Ram Formu DDR4 DIMM
 • Gecikme (CL) 17
 • Garanti Ömür Boyu

Teknik Özellikler

 • SKU KVR24N17S6/4
 • Marka Kingston
 • Model Valueram
 • Kapasite 4 GB
 • Ram Tipi DDR4
 • Ram Frekansı 2400 MHz
 • Ram Formu DDR4 DIMM
 • Gecikme (CL) 17
 • Garanti Ömür Boyu
 • Voltaj 1.2 V
 • Pin Sayısı 288
 • Rank Single Rank 1Rx16
 • Uyumlu Marka Asus, SNC
 • Buffer/Ecc Desteği Non-ECC
 • Kutu İçeriği Modül
 • Barkod 740617273915

Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Masaüstü Rami KVR24N17S6/4 Ürün Hakkında

Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Masaüstü Ram KVR24N17S6/4


Uygun fiyatlı ValueRAM bellek,endüstri standartlarını sağlar ve ödüllü performans sunar.

Bilgisayarınızın teknik özelliklerine göre seçebileceğiniz DDR4 Kingston Value ramleri, düşük maliyetle, bilgisayarınıza güç katar.

Masaüstü bellekleri konusunda çeyrek yüzyılı aşkın uzmanlığa sahip Kingston, gereksinimlerinizi karşılayacak bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Yüksek performans ve daha fazla bant genişliği isteyen sistemlerin artması ile  DDR3'ün frekans sınırlarından dolayı yeni nesil DDR SDRAM teknolojisi olarak DDR4 ortaya çıkmıştır.

DDR4 daha yüksek performans, daha yüksek DIMM kapasitelerine, daha fazla veri bütünlüğüne ve daha düşük güç tüketimine sahiptir. 

Sisteminizle tam uyumlu, maksimum performans elde edeceğiniz en düşük maliyetli bellek seçiminde Bilendenal.com teknik ekibi her zaman yanınızdadır. Bilendenal.com ekibi bellek konusunda 21 yıllık teknik bilgiye sahiptir.


DDR4 teknolojisi ile kanal sayısı artmıştır, bu birincil olarak kapasite ve performasn artışını sağlar.  Pin başına 2Gbps'den fazlasını sunan ve DDR3 Düşük Voltaj - DR3L'den daha az güç tüketen  DDR4, yüzde 50 daha fazla performans ve bant genişliği sağlarken bilgisayarda düşük güç tüketilmesini ( %40 a varan )  ve daha az ısı üretilmesini sağlar. Bu sizin bilgisyarınızda daha yüksek performans ve daha düşük batarya tüketimi avantajlarını getirir.

Daha iyi performans, daha az enerji ile düşük bilgisayar kullanım maliyetinizi aşağı çekersiniz. Aynız amanda DDR4 daha fazla veri güvenliği için CRC ( Cyclic Redundancy Check )   kontrolu içerir. CRC kontrolu ile kanallar üzerinden ‘komut ve adres transferlerinin bütünlüğünün doğrulaması için çipte eşlik biti destekli kontrol, kararlı sinyal kontrolu ve diğer güçlü RAS özellikleri sunmaktadır.
 
 

Kingston Valueram Bellek Kalitesinin Kaynağı

 Kingston her yeni bellek modül tasarımını dünya standardı, güvenilirliği ve uyumluluğunu sağlamak üzere uzun arge ( tasarım ) sürecinden geçirir. Her bir modül tasarlanmış olduğu teknik özellikler ile tam birebir uyumlu olması için yüksek teknoloji ürünlerle incelemeye ve teste tabi tutulur.

  Bu testler sonucunda kararlılık gösteren prototipler üretilir. Her üretilen modül aşağıdaki Kingston kalite testlerine tabi tutulmaktadır.

  > Ürün teknik özellik testi
  > Bileşen onaylama süreci
  > Çevresel stres, uyumluluk ve güvenilirlik testi
  > JEDEC standart üretim testi
  > Isıl kararlılık, nem ve vibrasyon testi
  > Kalite güvence ve güvenilirlik testi

Bu testler sonucunda üretim bandından çıkan her ürün en güvenli ürün olarak değerlendirilmektedir. Buda Kingston kalitesinin öne çıkmasını sağlamaktadır.

Kingston Valueram Bellekler, JEDEC Standartlarına tam olarak uyumludur. Her ürün yüksek teknoloji test donanımları ile  test edilmiş olup, ömür boyu garantiye sahiptir.

Bu testler sonucunda üretilen Kingston Valueram Özel modülleri dünya standartların da yüksek kaliteyi uygun fiyatla sizlere sunmaktadır.

Her ürün donanım üreticileri tarafından zorlu testlerden geçirilip, onaylanmıştır. Bu testlerin sonucunda kendi donanımları ile uygunluk onayı listelerinde Kingston Valueram ürünleri yer almaktadır.

1) Tam Uyumluluk Özellikleri:

Kingston her modülü donanım üreticileri  tarafından dizayn edilmiş olan her sistemin tüm özellik gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlar. Bu, frekansı düzenleyecek ve sinyal bütünlüğünü optimize edecek olan tasarım kontrollerinin maksimum performans sağlayarak her bir modülün içerisine yerleştirilmesini garanti eder.

2) Premium Parçalar:
Kingston sadece bellek dünyasındaki en güvenilir ( Major Brand ) DRAM modüllerini kullanır. En zorlu kullanım koşullarında bile kararlı şekilde çalışacak PCB, DRAM ve pasif komponentler kullanmaktadır. Buda üretilen her ürünün uyumluğunu garanti etmektedir.

3) Garantili Çözümler:
Kingston her bellek üretiminden sonra modül üzerindeki DRAM’lerin her hücresini  test eder. Bu dünyadaki bellek üretiminde en önemli testlerden biridir ve bellek modül kararlığını en çok etkileyen testlerden biridir.

4) Ömür Boyu Garanti:
Tüm Kingston bellekleri ömür boyu garantilidir. Ömür boyu garanti Kingston’ın ürünlerine gösterdiği özenin ve güvenin bir göstergesidir. Kingston ürününü satın aldığınızda uyumlu ve problemsiz bir ürüne sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Kingston'un garantisi ömür boyu iken, birçok OEM sistem belleği ve bunların sonraki bellek yükseltmeleri sadece iki yıl kapsam içindedir. 

5) JEDEC:
Kingston bellek teknolojisi için standart oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Bütün Kingston bellekleri önde gelen yarıiletken üreticiler tarafından kullanılan önemli bir şartname olan JEDEC ile uyumludur. JEDEC yarıiletken mühendislik için standartları düzenler ve endüstride standartları belirleyicidir. Ayrıca Kingston yaklaşık on beş yıldır JEDEC üyesidir ve Kingston'un en iyi mühendislerinden biri şu anda JEDEC yönetim kurulundadır. Kingston ürünleri kapsamlı deneyimimiz ve uzmanlığımızla desteklenmektedir.

Modül : PCB üzerine dram ve pasif bileşenler monte edilerek belleği oluşturur. Buna modül denir

DRAM : Dinamik Rastgele Erişimli Bellek (Dynamic Random Access Memory)

Bilendenal.com Asnet'in yasal distribütörü olduğu orjinal ürünleri sağlamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri 4.7 Toplam 3 Değerlendirme

Adamların ürünü gecdim iade değişim servis anlayışı 10 puan değer

3 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Ürün ve hizmet güzel. Arayıp bilgisayarın özelliklerini sordular doğru rami gönderdiklerinden emin olmak için. Ram de plastik kutu, üzerine baloncuklu sargı, üzerine karton kutu içerisindeydi. Hiç bir sorun yok taktığım gibi çalıştı. Yanındaki kahve için de teşekkür ederiz. Ancak, Yurtiçi kargo kutuyu kontrol etmememiz için elinden geleni yaptı. Hemen bırakıp kaçmaya çalışıyordu eleman. Zaten sorumsuzluklarıyla meşur bir kargo şirketi. ... Devamı

4 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
4

güvenebileceğiniz ram satın aldığım fiyat tanınmış markalar arasındaki en ucuz olandı. ram konusunda güvenebileceğim ende markalardan olan kingston'ın 4GB'lik versiyonu tek tarafta çiplerden oluşan bir model. gayet ince bir ram. siparişten her defasında sonra bora beyin telefonla arayıp uyumluluk kontrolü yapması işlerine ilgilerini gösteriyor. sattıkları ürünlerin arkasında durduklarını da söylemem gerekli. kanunen mecburi olan 2 yıl garanti bitince bile üründe sorun olduğunda eğer global garantisi varsa çözüm bulmaya çalışıyorlar. ürün küçük kutu içinde baloncuklu naylona sarılı geldi. ayrıca içinde bir de 3ü1 arada kahve vardı.... Devamı

6 Yıl Önce yazıldı.
4
4
4
4
4