Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Rami KVR24S17S6/4

Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Rami KVR24S17S6/4


 • SKU KVR24S17S6/4
 • Marka Kingston
 • Model Valueram
 • Kapasite 4 GB
 • Ram Tipi DDR4
 • Ram Frekansı 2400 MHz
 • Ram Formu DDR4 SODIMM
 • Gecikme (CL) 17
 • Garanti Ömür Boyu

Teknik Özellikler

 • SKU KVR24S17S6/4
 • Marka Kingston
 • Model Valueram
 • Kapasite 4 GB
 • Ram Tipi DDR4
 • Ram Frekansı 2400 MHz
 • Ram Formu DDR4 SODIMM
 • Gecikme (CL) 17
 • Garanti Ömür Boyu
 • Voltaj 1.2 V
 • Pin Sayısı 260
 • Rank Single Rank 1Rx16
 • Buffer/Ecc Desteği Non-ECC
 • Kutu İçeriği Modül
 • Barkod 740617273953

Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Rami KVR24S17S6/4 Ürün Hakkında

Kingston 4 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Ram KVR24S17S6/4

 
Kingston® endüstri standartı olarak belirlenmiş güvenilir belleklerin tasarımı ve üretimini  gerçekleştirir. ValueaRAM Kingston'ın JEDEC standartlarında ürettiği markasıdır.  Notebook bilgisayarınız için güvenilir ve  yüksek performanslı DDR4 ram seçiminizde Kingston®,  Valueram  bellekleri en iyi seçimdir.

 Uygun fiyatlı ValueRAM bellek,endüstri standartlarını sağlar ve ödüllü performans sunar.

 Bilgisayarınızın teknik özelliklerine göre seçebileceğiniz DDR4 Kingston Value ramleri, düşük maliyetle, bilgisayarınıza güç katar.

 Notebook bellekleri konusunda çeyrek yüzyılı aşkın uzmanlığa sahip Kingston, gereksinimlerinizi karşılayacak bilgiye ve kaynaklara sahiptir.


Yüksek performans ve daha fazla bant genişliği isteyen sistemlerin artması ile  DDR3'ün frekans sınırlarından dolayı yeni nesil DDR SDRAM teknolojisi olarak DDR4 ortaya çıkmıştır.

DDR4 daha yüksek performans, daha yüksek DIMM kapasitelerine, daha fazla veri bütünlüğüne ve daha düşük güç tüketimine sahiptir.

DDR4 teknolojisi ile kanal sayısı artmıştır, bu birincil olarak kapasite ve performasn artışını sağlar.  Pin başına 2Gbps'den fazlasını sunan ve DDR3 Düşük Voltaj - DR3L'den daha az güç tüketen  DDR4, yüzde 50 daha fazla performans ve bant genişliği sağlarken bilgisayarda düşük güç tüketilmesini ( %40 a varan )  ve daha az ısı üretilmesini sağlar. Bu sizin bilgisyarınızda daha yüksek performans ve daha düşük batarya tüketimi avantajlarını getirir.

Daha iyi performans, daha az enerji ile düşük bilgisayar kullanım maliyetinizi aşağı çekersiniz. Aynız amanda DDR4 daha fazla veri güvenliği için CRC ( Cyclic Redundancy Check )   kontrolu içerir. CRC kontrolu ile kanallar üzerinden ‘komut ve adres transferlerinin bütünlüğünün doğrulaması için çipte eşlik biti destekli kontrol, kararlı sinyal kontrolu ve diğer güçlü RAS özellikleri sunmaktadır.
Bilendenal.com ekibi bellek konusunda 21 yıllık teknik bilgiye sahiptir.
 
 

Kingston ValueRAM Bellek Kalitesinin Kaynağı

 Kingston her yeni bellek modül tasarımını dünya standardı, güvenilirliği ve uyumluluğunu sağlamak üzere uzun arge ( tasarım ) sürecinden geçirir. Her bir modül tasarlanmış olduğu teknik özellikler ile tam birebir uyumlu olması için yüksek teknoloji ürünlerle incelemeye ve teste tabi tutulur.

  Bu testler sonucunda kararlılık gösteren prototipler üretilir. Her üretilen modül aşağıdaki Kingston kalite testlerine tabi tutulmaktadır.

  > Ürün teknik özellik testi
  > Bileşen onaylama süreci
  > Çevresel stres, uyumluluk ve güvenilirlik testi
  > JEDEC standart üretim testi
  > Isıl kararlılık, nem ve vibrasyon testi
  > Kalite güvence ve güvenilirlik testi

Bu testler sonucunda üretim bandından çıkan her ürün en güvenli ürün olarak değerlendirilmektedir. Buda Kingston kalitesinin öne çıkmasını sağlamaktadır.

ValueRAM Bellekler, JEDEC Standartlarına tam olarak uyumludur. Her ürün yüksek teknoloji test donanımları ile  test edilmiş olup, ömür boyu garantiye sahiptir.

Bu testler sonucunda üretilen Kingston ValueRAM modülleri dünya standartların da yüksek kaliteyi uygun fiyatla sizlere sunmaktadır.

Her ürün donanım üreticileri tarafından zorlu testlerden geçirilip, onaylanmıştır. Bu testlerin sonucunda kendi donanımları ile uygunluk onayı listelerinde Kingston ValueRAM ürünleri yer almaktadır.

1) Tam Uyumluluk Özellikleri:

Kingston her modülü donanım üreticileri  tarafından dizayn edilmiş olan her sistemin tüm özellik gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlar. Bu, frekansı düzenleyecek ve sinyal bütünlüğünü optimize edecek olan tasarım kontrollerinin maksimum performans sağlayarak her bir modülün içerisine yerleştirilmesini garanti eder.

2) Premium Parçalar:
Kingston sadece bellek dünyasındaki en güvenilir ( Major Brand ) DRAM modüllerini kullanır. En zorlu kullanım koşullarında bile kararlı şekilde çalışacak PCB, DRAM ve pasif komponentler kullanmaktadır. Buda üretilen her ürünün uyumluğunu garanti etmektedir.

3) Garantili Çözümler:
Kingston her bellek üretiminden sonra modül üzerindeki DRAM’lerin her hücresini  test eder. Bu dünyadaki bellek üretiminde en önemli testlerden biridir ve bellek modül kararlığını en çok etkileyen testlerden biridir.

4) Ömür Boyu Garanti:
Tüm Kingston bellekleri ömür boyu garantilidir. Ömür boyu garanti Kingston’ın ürünlerine gösterdiği özenin ve güvenin bir göstergesidir. Kingston ürününü satın aldığınızda uyumlu ve problemsiz bir ürüne sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Kingston'un garantisi ömür boyu iken, birçok OEM sistem belleği ve bunların sonraki bellek yükseltmeleri sadece iki yıl kapsam içindedir. 

5) JEDEC:
Kingston bellek teknolojisi için standart oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Bütün Kingston bellekleri önde gelen yarıiletken üreticiler tarafından kullanılan önemli bir şartname olan JEDEC ile uyumludur. JEDEC yarıiletken mühendislik için standartları düzenler ve endüstride standartları belirleyicidir. Ayrıca Kingston yaklaşık on beş yıldır JEDEC üyesidir ve Kingston'un en iyi mühendislerinden biri şu anda JEDEC yönetim kurulundadır. Kingston ürünleri kapsamlı deneyimimiz ve uzmanlığımızla desteklenmektedir.

Modül : PCB üzerine dram ve pasif bileşenler monte edilerek belleği oluşturur. Buna modül denir

DRAM : Dinamik Rastgele Erişimli Bellek (Dynamic Random Access Memory)

Bilendenal.com Asnet'in yasal distribütörü olduğu orjinal ürünleri sağlamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri 5 Toplam 6 Değerlendirme

Öncelikle kutu efsane kokuyordu aldığım en hoş kargo olabilir. Özenle paketlenmiş ve teknik destek çok iyi. Her Şey İçin Çok TEŞEKKÜRLER :)))

5 Yıl Önce yazıldı.
5
4
5
5
5

Mükemmel Hizmet Ürünü 1 gün önce satın aldım bugün elime ulaştı. Gerçekten hem satış öncesi hemde satış sonrası müşteri ilişkileri bakımından oldukça iyi bir site bilendenal tebrik ediyorum. Bu arada bu soğuk kış günlerinden sıcak çikolata jestiniz için ayrıca teşekkürler. RAM'i sorarsanız zaten hiçbir sorun yaşamadım sağ olun.

6 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

DDR4 RAM Lptopta takılı samsung ddr4 ıle cok uyumu calısıyor montajını yaptım gayet guzel stelık omur boyu garantılı olmasıda bır avanataj ıletısım butun sorularıma cevap verdıler cok yardımcı oldular ayrıca sıcak çıkolata ıcınde tesekkur ederız cok nazksınız tesekkurler

6 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Güvenilir ve İlgili Hizmetin Adresi Alışveriş öncesi ilgili destekleri ve 1 günlük kargo hızı için hizmet kalitenizi hem takdir ediyor hem de teşekkür ediyorum.

6 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Mükemmelsiniz!!! Kutu özenliydi. Ramde sıkıntı yok sıfır. Asus x542ur-gq434 cihazıma taktım sorunsuz çalışıyor.Hızınız ve özeniniz çok iyi sizi önereceğim.Birde sıcak çikolata koymuşsunuz.Çok tatlı bir hareketti.Teşekkür ederim.İyi çalışmalar...

6 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Sorunsuz ve Hesaplı Alışveriş Siparişim aynı gün kargoya verildi. 24 Saat geçmeden elimdeydi. Asus X542UR'de kullandım. Herhangi bir problemi yok. Tavsiye ederim.

6 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5