Kingston 8 GB DataTraveler Privacy Vault USB 3.0 Flash Disk DTVP30/8GB

Kingston 8 GB DataTraveler Privacy Vault USB 3.0 Flash Disk DTVP30/8GB

İncelemiş olduğunuz üründe üretim sonlandırıldığından temini mümkün değildir. Canlı destek hattımız üzerinden bilgi alabilir veya ana kategorisi üzerinden benzer ürünleri inceleyebilirsiniz.

 • SKU DTVP30/8GB
 • Marka Kingston
 • Kapasite 8 GB
 • Model DT Vault
 • Bağlantı Tipi USB 3.0
 • Okuma Hızı 165 MB/s
 • Yazma Hızı 22 MB/s
 • Garanti 5 YIL
 • Port Hızı 5 Gbit/s
 • Barkod 740617223385

Teknik Özellikler

 • SKU DTVP30/8GB
 • Marka Kingston
 • Kapasite 8 GB
 • Model DT Vault
 • Bağlantı Tipi USB 3.0
 • Okuma Hızı 165 MB/s
 • Yazma Hızı 22 MB/s
 • Garanti 5 YIL
 • Port Hızı 5 Gbit/s
 • Barkod 740617223385

Kingston 8 GB DataTraveler Privacy Vault USB 3.0 Flash Disk DTVP30/8GB Ürün Hakkında

Kingston 8GB DataTraveler Privacy Vault USB 3.0 Flash Disk DTVP30/8GB

 
Kingston DataTraveler Vault Privacy 3.0 USB Flash bellekler, XTS modunda 256-bit AES donanım tabanlı şifreleme ile uygun fiyatlı ticari sınıf güvenlik sağlar. İzinsiz erişimleri önlemek için saklanan verileri yüzde 100 korur ve en düşük özelliklere uygun olarak zorunlu karmaşık koruma sunar. İçinizin daha rahat etmesi için 10 müdahale girişiminden sonra sürücü kilitlenir ve formatlanır.

Kuruluşlar, iç kurumsal IT gereksinimlerini karşılamak için sürücüleri özelleştirebilirler. Özel logo, serileştirme numaralandırması, parola denemesi sayısı, en düşük parola uzunluğu ve standart uç nokta yönetimi (beyaz listeleme) yazılımına entegrasyon için özel ürün tanımlayıcıları özelleştirme ile sunulabilmektedir.

SuperSpeed USB 3.0 teknolojisi, kullanıcıların güvenlik için transfer hızlarından ödün vermek zorunda kalmayacakları anlamına gelmektedir. DTVP 3.0, sık sık istenen kurumsal ve devlet IT gereksinimlerini karşılamak için FIPS 197 onaylıdır ve TAA-uyumludur.Kingston DataTraveler® Vault Privacy 3.0, XTS modunu kullanan 256-bit AES donanım tabanlı şifreleme ile uygun maliyetli kurumsal düzeyde güvenlik sağlar. İzinsiz erişimleri önlemek için saklanan verileri yüzde 100 korur ve en düşük özelliklere uygun olarak zorunlu karmaşık koruma sunar. İçinizin daha rahat etmesi için 10 müdahale girişiminden sonra sürücü kilitlenir ve formatlanır. Aynı zamanda olası kötü amaçlı yazılım risklerini önlemek için salt erişim moduna (Yönetimli modelde SafeConsole ile etkinleştirilir) sahiptir.

Şifreli USB Belleklerin Kullanıldığı Alanlar

Devlet Kurumları

Kuruluşlar aktarılmakta ya da saklanmakta olan hassas verilerin korunması için tasarlanan ve aralarında aşağıdakilerin bulunduğu giderek sayısı artan yasal gereksinimlere ve protokollere uygun hareket etme zorluğu ile karşı karşıya kalmaktadır:

OMB M06-16 direktifi
Federal Masaüstü Temel Yapılandırma (FDCC) direktifleri
Merkezi İstihbarat Müdürlüğü Direktifi (CDID) 6/3
Aktarılmakta ya da saklanmakta olan hassas verilerin korunması için tasarlanan Genel Veri Koruma Yönetmeliği

Uyumun gösterilmemesi halk güveninin kaybı ve ciddi idari ya da yüksek maliyetli dava açılma riskine neden olurken ve devlet kurumlarıyla çalışan şirketler için uyumun sağlanmaması, devlet sözleşmelerinde çalışma haklarının elinden alınmasına neden olabilir.

Devlet kurumları, verilere herhangi bir yerden erişmek için Kingston® IronKeyTM ve DataTraveler® şifreli USB Flash sürücüleri kullanabilirler. Federal yasa icra personeli, olan dosyalarını yerinde gözden geçirip güncelleyebilirken biliminsanları, analizciler ve tahminciler, bir PC ya da tablet ile veri setlerine herhangi bir konumdan erişebilir.

Bu güvenilir Flash sürücülerle yükleniciler verilere güvenilir biçimde erişmeye devam ederken kurumlarda çalışabilir ve kurumlar, kritik verileri önemli personelin eline vererek felaket zamanlarında çalışmaların sürdürülmesini sağlayabilirler.

Kolay uzaktan yönetim için IT profesyonelleri merkezi bir konsoldan erişim ve kullanım politikalarının uygulanmasını sağlayabilir. IT, Genel Veri Koruma Yönetmeliği dahil olmak üzere yeni ve belirlenmemiş yönetmeliklere uyum göstermek için en iyi çabayı sergileyebilirler.

Sağlık Sektörü

Sağlık kurumlarının aşağıdakiler gibi güvenlik direktiflerine uyum göstermesi gerekmektedir:

Sağlık Sigortası Taşınabilirliği ve Güvenilirliği Yasası (HIPAA)
Ekonomik ve Klinik Sağlık için Sağlık Bilgileri Teknolojisi (HITECH) Yasası
Elektronik Sağlık Kayıtları (EHR) açısından Tıbbi Bakım ve Tıbbi Yardım Hizmetleri (CMS) merkezleri için güvenlik gereksinimleri
Tıbbi Cihazların Karşılıklı Çalışması için sürekli geliştirilen ASTM Standartları
Hastaneler, sağlık bakımı sağlayıcıları, sigortacılar ve ilaç şirketleri için taşınabilirlik riskini ortadan kaldırması ve HIPPA ve GDPR denetimlerini sadeleştirmesi çok önemlidir.

Kingston IronKey ve DataTraveler Encrypted USB sürücüleri ile doktorlar, hasta verilerine güvenli ve kolay biçimde herhangi bir yerden erişebilirler. Geçici tıp ya da ilaç personeli, görev başındayken ya da evden çalışırken uygulamalara ve kayıtlara güvenilir erişim elde edebilirler.
Klinik deneme katılımcıları, yöneticileri ve denetçileri, bir PC ya da tablet ile herhangi bir konumdan denemenin verilerine güvenli biçimde girebilir ya da verileri gözden geçirebilirken sigorta talep ayarlayıcıları, inceleyicileri ve müfettişleri, kayıtlara sınırsız erişim sağlayabilirler.
Kuruluşlar, kötü hava koşulları ya da diğer felaketler durumunda çalışmaların sürdürülmesi için önemli personellerine kritik veriler sağlayabilirler.

IT departmanı merkezi bir konsoldan erişim ve kullanım politikalarının uygulanmasını sağlayabilir ve GDPR dahil olmak üzere yeni ve belirlenmemiş yönetmeliklere uyum göstermek için en iyi çabayı gösterebilirler.

Finans Sektörü


Finansal hizmet şirketleri, aşağıdakiler gibi sayıları giderek artan veri güvenliği yönetmeliklerine ve standartlarına bağlı kalmaları gerekmektedir:

Gramm-Leach-Bliley Yasası (GLBA)
Sarbanes-Oxley Yasası (SOX)
Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standartları (PCI DSS)
Devlet Finansal Veri Gizliliği Yasaları
Avrupa Birliği Veri Koruma Yönetmeliği (EUDPD)
Bu yönetmeliklere uygun hareket edilmemesinin maliyeti, uyum gösterilmesi için gereken maliyetten çok daha yüksektir. Ve uyum sağlanamaması, çalışanlar verimli bir şekilde işlerini yapamadığında kendi işinizi de etkileyebilir.

Kingston IronKey ve DataTraveler Encrypted USB sürücüleri, finansal uzaktan çalışan personelin, evlerinden verilere ve uygulamalara güvenli biçimde erişmesini sağlar. Bankalar, sigortacılar ve diğerleri, yüklenicilere, dizüstü bilgisayar ya da tablete yatırım yapmak zorunda kalmadan sahada çalışmaları için gereken olanağı sağlayabilir.

Denetçiler, görev başındayken ya da evden çalışırken hassas verilere güvenilir erişim sağlayabilirler. Talep ayarlayıcıları, inceleyiciler ve müfettişler, sahadan verilere ve uygulamalara erişebilirler.

Ciddi hava durumu ya da diğer felaketler durumunda kuruluşlar önemli personele çalışmaları sürdürebilmek için kritik verilere erişim sağlayabilir ve IT bölümü, merkezi bir konsoldan erişim ve kullanım politikalarının uygulanmasını sağlayabilir.


Teknik Özellikler
 • Kapasiteler2: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
 • Hız3:

  USB 3.0

  4GB: 80MB/s okuma, 12MB/s yazma
  8GB - 16GB: 165MB/s okuma, 22MB/s yazma
  32GB: 250MB/s okuma, 40MB/s yazma
  64GB: 250MB/s okuma, 85MB/s yazma

  USB 2.0
  4GB: 30MB/s okuma, 12MB/s yazma
  8GB - 64GB: 30MB/s okuma, 20MB/s yazma
 • Boyutlar: 77,9 mm x 22,2 mm x 12,05 mm
 • Uyumluluk: USB 2.0 teknik özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır
 • Çalışma Sıcaklığı: 0°C ila 60°C
 • Saklama Sıcaklığı: -20°C ila 85°C
 • Garanti/destek: 5 yıl garanti
 • Uyumlu olduğu cihazlar: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS X v. 10.11.x - 10.14.x, Linux v. 2.6.x6
 • 1.Ürün, uyuma yönelik yönetimli bir güvenlik çözümü içinde bir unsur olarak yer alır.
  2. Flash bellekte listelenen kapasitenin bir bölümü biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılır ve bu nedenle, veri saklama için kullanılamaz. Bu yüzden, veri saklama için gerçekten kullanılabilecek kapasite ürünlerde belirtilenden daha azdır. Daha fazla bilgi için, Kingston’ın Flash Bellek Rehberine bakınız.
  3. Hız, sunucu donanımı, yazılımı ve kullanıma bağlı olarak değişebilir.

Bilendenal.com Asnet'in yasal distribütörü olduğu orjinal ürünleri sağlamaktadır.