Transcend RDP9 USB 2.0 - OTG Kart Okuyucu TS-RDP9K

Transcend RDP9 USB 2.0 - OTG Kart Okuyucu TS-RDP9K

İncelemiş olduğunuz üründe üretim sonlandırıldığından temini mümkün değildir. Canlı destek hattımız üzerinden bilgi alabilir veya ana kategorisi üzerinden benzer ürünleri inceleyebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Transcend RDP9 USB 2.0 - OTG Kart Okuyucu TS-RDP9K Ürün Hakkında

Transcend RDP9 USB 2.0 - OTG Kart Okuyucu TS-RDP9K

Transcend'in RDP9 Akıllı Okuyucusu SD/microSD hafıza kartları veya USB bellekler ile Android akıllı telefon veya tablet arasında kolayca ve hızlı dijital dosyaları yönetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır. Yüklenmesi ücretsiz olan Transcend Elite Uygulaması sadece birkaç tıkla yedeklemeyi ve dosya paylaşımını sağlar.

 

Hareket Halindeyken USB


micro USB arayüzüne sahip olan Transcend'in RDP9 Akıllı Okuyucu Hareket Halindeyken USB (USB OTG) destekleyen Android mobil cihazlara bağlanır.

 

Android için Bilgisayar Aksesuarları


Yerleşik USB yuvası ile akıllı telefon, tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarınız arasında kolayca dosyalar aktarabilirsiniz. Dahası, fare ve klavye ile Android cihazınızı kullanabilirsiniz.


 

İki Kart Yuvası, Kolay Yükseltme


Donanımlı SD kart yuvası UHS-I SDXC ve SDHC hafıza kartlarını destekler ve microSD kart yuvası depolama kapasitesini artırarak kapasite limiti sorununuzu çözer.

 

Cebinize Sığar


İki hafıza kart yuvası ve bir USB yuvasına sahip Transcend'in RDP9 Akıllı Okuyucu ultra taşınabilir ve cep kadar bir tasarımla seyahat ve iş gezisi için ideal.

 

 
Ücretsiz Transcend Elite Uygulaması

Özel ücretsiz Transcend Elite Uygulaması ile hafıza kartı, USB bellek ve Android cihazınız arasında kolayca dosyaları yönetebilir, paylaşabilir ve yedekleyebilirsiniz.
Teknik özellikler
  • Boyut 40.8mm x 40.8mm x10.4mm
  • Ağırlık 17g
  • Arayüz micro USB
  • Sertifikalar CE, FCC, BSMI
  • *Not Bu kart okuyucu iki kartın aynı zamanda takılmasını desteklemez.
    Sistem gereklilikleri micro B USB konnektörü ve USB OTG ana sistem fonksiyonu desteği ile tablet veya mobil cep telefonuTranscend Elite Uygulamasını çalıştırmak için cihaz gereksinimleri:
    - Android 4.0+ ile Android cihazı.

Bilendenal.com Asnet'in yasal distribütörü olduğu orjinal ürünleri sağlamaktadır.