Teknik Destek ve Uyumluluk Kontrolü

 İnternet üzerinden satın alınan elektronik ürünlerde, kullanılacak donanımlar ile ilgili uyum problemi çok yaşanmaktadır. Satın alınan ürünlerin %30'a yakını; kullanılacak donanım ile uyumlu olmayan, hatalı sipariştir. Bu nedenle biz; sitemizden sipariş edilen ürünler için kullanıcılarımızı arayarak, satın aldıkları ürünün, kullanmayı hedefledikleri donanım ile uyumluluğunu kontrol ederiz. Bu tür problemler yaşamamak için kullanıcılarımıza satın almayı hedefledikleri ürünler için, sipariş öncesinde (canlı destek, e-posta veya telefon üzerinden) bizimle iletişim kurarak uyumluluk kontrolü yapmalarını öneriyoruz . 

Dünyanın önde gelen bellek/RAM ve katı hal sürücü/SSD üreticilerinin Resmi Türkiye Dağıtıcısı olan Asnet Bilgi Sistemleri; 20 yılı aşkın süredir elde ettiği uzmanlık ve tecrübeyi; bilendenal.com ile son kullanıcılara yüksek kaliteli ürünleri, en iyi hizmet ile sunmak için kullanmaktadır.Bellek ürünlerinde uzmanlık

bilendenal.com;  RAM/bellek, SSD/katı hal sürücü, server yedek parçaları, hafıza kartı ve USB bellekler gibi çözümler üzerinde uzmanlaşmıştır. Sürekli araştırmak ve sorularınızı yanıtlamak için forumlarda dolaşmak da sevdiğimiz etkinliklerdendir. Uzmanı olduğumuz donanımlar ile ilgili sorunlarınızda size yardımcı olmak bizim için önemlidir.

 
 
Uyumluluk garantili çözümler

Server ve iş istasyonu gibi kurumsal sistemler, Mac ve PC gibi masaüstü/notebook sistemler,  ya da hepimizin kullandığı cep telefonu ve tablet gibi taşınabilir sistemler gibi RAM, SSD ve hafıza kartı çözümlerinin kullanıldığı yüz binlerce sistem için doğru bileşeni seçmek oldukça zordur.

Siparişiniz öncesinde uzman teknik ekibimize ulaşabilirsiniz (canlı destek, e-posta veya telefon üzerinden ) . Destek ekibimizin soracağı birkaç soru ile sisteminiz hakkında bilgiler ediniriz. Birkaç dakika içerisinde, satın almayı düşündüğünüz ürünün uyumlu olup olmadığını inceleriz, ya da sisteminiz ile uyumlu ürünleri kontrol ederek satın almanız gereken ürünü sizlere öneririz. Öncelikle sisteminizde en iyi performansı alabileceğiniz fiyat/performans ürünlere yönlendirebiliriz.

Notebook sisteminiz için RAM/bellek, telefonunuz için hafıza kartı ya da sunucunuz için SSD sürücü sipariş ettiğinizde destek ekibimiz size ulaşarak ürününüzün sisteminiz ile uyumluluğunu kontrol eder. Uyumluluk onayının ardından ürünleriniz kargoya verilir.

Örneğin işletmenizde bir Dell PE R730 server kullanıyorsunuz ve bu serverda performans yetersizlikleri yaşıyorsunuz. Uzman teknik ekibimiz ile görüşerek, kullanımınıza yönelik olarak önerileri alabilir ve bu öneriler ile server güncellemsini yapabilirsiniz. Önerilen tüm ürünler sizin donanımınız ile %100 uyumlu ürünler olacaktır .

  

 

Uzman ekibimiz ile daima yardıma hazırız

Uzmanlığımızı kullanıcılar ile paylaşmak, sorunları çözüme ulaştırmakta yardımcı olmak bizler için çok önemlidir.  Destek hizmetimizden yararlanmak için; telefon, e-posta, sosyal medya hesaplarımız ya da canlı destek aracılığı ile bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bellek ve depolama çözümlerindeki uzmanlığımızı, sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlayarak sizleri başarıya ulaştırmakta kullanmaya hazırız.