Kingston 4 GB DDR3L 1600 MHz CL11 LV Notebook Rami KVR16LS11/4

Kingston 4 GB DDR3L 1600 MHz CL11 LV Notebook Rami KVR16LS11/4


 • SKU KVR16LS11/4
 • Marka Kingston
 • Model Valueram
 • Kapasite 4 GB
 • Ram Tipi DDR3L
 • Ram Frekansı 1600 MHz
 • Ram Formu DDR3L SODIMM
 • Gecikme (CL) 11
 • Garanti Ömür Boyu

Teknik Özellikler

 • SKU KVR16LS11/4
 • Marka Kingston
 • Model Valueram
 • Kapasite 4 GB
 • Ram Tipi DDR3L
 • Ram Frekansı 1600 MHz
 • Ram Formu DDR3L SODIMM
 • Gecikme (CL) 11
 • Garanti Ömür Boyu
 • Voltaj 1.35 V
 • Pin Sayısı 204
 • Rank Single Rank 1Rx8
 • Uyumlu Marka Asus, MSI, Monster, Casper
 • Buffer/Ecc Desteği Non-ECC
 • Kutu İçeriği Modül
 • Kullanım Yeri Notebook
 • Barkod 740617219784

Kingston 4 GB DDR3L 1600 MHz CL11 LV Notebook Rami KVR16LS11/4 Ürün Hakkında

Kingston 4 GB DDR3L 1600 MHz CL11 LV Notebook RAM KVR16LS11/4

Kingston®, dünyada endüstri standardı olarak belirlenmiş belleklerde en iyi sonucu arayanlar için ideal ve yüksek performanslı ValueRAM dizüstü bilgisayar belleği sunmaktadır. Valueram Kingston'ın JEDEC standartlarında ürettiği markasıdır.

Günümüzde popüler işletim sistemleri (Windows® 7, 8 veya 10) minimum 2 GB bellek istemektedir. 2 GB bellek işletim sisteminin performanslı çalışması için minimum değerdir, diğer uygulamalar için bellek miktarınızın daha yüksek olması tavsiye edilmektedir. Son kullanıcıların Windows® veya diğer işletim sistemlerinde performans elde edebilmeleri için minimum 4GB bellek tavsiye edilir. İşletim sisteminize ve kullanılan uygulamalara bağlı olarak daha üst kapasiteler tercih edilmelidir. Grafik uygulamaları ve oyunlar daha yüksek belleğe ihtiyaç duymaktadır. En yüksek performans ve kapasite için Çift kanal (Dual Channel) Kit ürünler kullanılabilir. 32 Bit ve 64 Bit işletim sistemlerinde farklı bellek seçimi yapılmalıdır. 

32 bit işletim sistemlerinde 4 veya 4 GB dan fazla ram takmanıza rağmen 3,25 GB ram görebilirsiniz, bu bir donanımsal problem değildir. 32 bit işletim sistemlerinde düşük kapasite ram görmenizin kaynağı işletim sistemlerinin 4 GB üzerinde ram destekleyememesi veya adresleyememesidir. Bu nedenle 32 bit işletim sistemi kullanıyorsanız 3 GB veya 4 GB üzerinde ram takmanız durumunda kullanmanız mümkün olmayacaktır. Daha detaylı bilgiler için uzman görüşleri sayfamızı ziyaret edin.

Sisteminizle tam uyumlu, maksimum performans elde edeceğiniz en düşük maliyetli bellek seçiminde Bilendenal.com teknik ekibi her zaman yanınızdadır. Bilendenal.com ekibi bellek konusunda 21 yıllık teknik bilgiye sahiptir.


Kingston Valueram Bellek Kalitesinin Kaynağı

Kingston her yeni bellek modül tasarımını dünya standardı, güvenilirliği ve uyumluluğunu sağlamak üzere uzun arge ( tasarım ) sürecinden geçirir.

Her bir modül tasarlanmış olduğu teknik özellikler ile tam birebir uyumlu olması için yüksek teknoloji ürünlerle incelemeye ve teste tabi tutulur.

Bu testler sonucunda kararlılık gösteren prototipler üretilir. Her üretilen modül aşağıdaki Kingston kalite testlerine tabi tutulmaktadır.

> Ürün teknik özellik testi
> Bileşen onaylama süreci
> Çevresel stres, uyumluluk ve güvenilirlik testi
> JEDEC standart üretim testi
> Isıl kararlılık, nem ve vibrasyon testi
> Kalite güvence ve güvenilirlik testi

Bu testler sonucunda üretim bandından çıkan her ürün en güvenli ürün olarak değerlendirilmektedir. Buda Kingston kalitesinin öne çıkmasını sağlamaktadır.


ValueRAM bellekler, JEDEC Standartlarına tam olarak uyumludur. Her ürün yüksek teknoloji test donanımları ile  test edilmiş olup, ömür boyu garantiye sahiptir.

Bu testler sonucunda üretilen Kingston Valueram modülleri dünya standartların da yüksek kaliteyi uygun fiyatla sizlere sunmaktadır.

Her ürün donanım üreticileri tarafından zorlu testlerden geçirilip, onaylanmıştır. Bu testlerin sonucunda kendi donanımları ile uygunluk onayı listelerinde Kingston Valueram ürünleri yer almaktadır. 

1) Tam Uyumluluk Özellikleri:

Kingston her modülü donanım üreticileri  tarafından dizayn edilmiş olan her sistemin tüm özellik gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlar. Bu, frekansı düzenleyecek ve sinyal bütünlüğünü optimize edecek olan tasarım kontrollerinin maksimum performans sağlayarak her bir modülün içerisine yerleştirilmesini garanti eder.

2) Premium Parçalar:
Kingston sadece bellek dünyasındaki en güvenilir ( Major Brand ) DRAM modüllerini kullanır. En zorlu kullanım koşullarında bile kararlı şekilde çalışacak PCB, DRAM ve pasif komponentler kullanmaktadır. Buda üretilen her ürünün uyumluğunu garanti etmektedir.

3) Garantili Çözümler:
Kingston her bellek üretiminden sonra modül üzerindeki DRAM’lerin her hücresini  test eder. Bu dünyadaki bellek üretiminde en önemli testlerden biridir ve bellek modül kararlığını en çok etkileyen testlerden biridir.

4) Ömür Boyu Garanti:
Tüm Kingston bellekleri ömür boyu garantilidir. Ömür boyu garanti Kingston’ın ürünlerine gösterdiği özenin ve güvenin bir göstergesidir. Kingston ürününü satın aldığınızda uyumlu ve problemsiz bir ürüne sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Kingston'un garantisi ömür boyu iken, birçok OEM sistem belleği ve bunların sonraki bellek yükseltmeleri sadece iki yıl kapsam içindedir. 

5) JEDEC:
Kingston bellek teknolojisi için standart oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Bütün Kingston bellekleri önde gelen yarıiletken üreticiler tarafından kullanılan önemli bir şartname olan JEDEC ile uyumludur. JEDEC yarıiletken mühendislik için standartları düzenler ve endüstride standartları belirleyicidir. Ayrıca Kingston yaklaşık on beş yıldır JEDEC üyesidir ve Kingston'un en iyi mühendislerinden biri şu anda JEDEC yönetim kurulundadır. Kingston ürünleri kapsamlı deneyimimiz ve uzmanlığımızla desteklenmektedir.

Modül : PCB üzerine dram ve pasif bileşenler monte edilerek belleği oluşturur. Buna modül denir

DRAM : Dinamik Rastgele Erişimli Bellek (Dynamic Random Access Memory)

Bilendenal.com Asnet'in yasal distribütörü olduğu orjinal ürünleri sağlamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri 4.9 Toplam 9 Değerlendirme

Siparişten sonra uyumluluk için aramanız güzel. Hızlı kargo. Orjinal ürün. İlk siparişimdi. Memnun kaldım. Şu an için bir sıkıntı yok. Hediyeniz için teşekkürler.

4 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Bilgisayarım Asus X556UF, başka siteden sipariş vermiştim bilgisayarıma uyumlu değildi, iade ettim. Buradaki yetkiliye sorunca bilgisayarıma uyumlu rami önerdi, siparişi verdim ve hemen ertesi gün geldi, bilgisayarıma da uyumlu. Hediye için ve ilginiz için teşekkürler :)

4 Yıl Önce yazıldı.
5
4
5
5
5

Hepsini fazlasıyla hakediyor dün sipariş verdim bugün elime ulaştı ram çalışıyor ve guzel paketlenmişti ve arayip ram uyumluluğunu kontrol etmeleri harika

4 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Ürünü salı gecesi aldım çarşamba günü kargolandı perşembe günü elimdeydi Ve hediyeniz için teşekkürler Ürün kalitesi performansı gayet iyi teknik destek de mükemmel

4 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
3

Ürün elime ulaştı gönderi hızlı idi. Hediyeniz için teşekkür ederim.

4 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Siparişi pazar günü verdim, pazartesi kargoya verildi, bugün yani 24 saat sonra elime ulaştı, kargo paketi harika, ayrıca çam sakızı çoban armağanı hediye için teşekkürler

5 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Firma çok ilgili kendi pc min ram özelliklerini bulamadım sağolsun yardımcı oldular teslimat da hızlı teşşekkürler

5 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

Hız ve ilgi bir arada Siparişimden ertesi gün elime ulaştı. Öncesinde ve de sonrasinda aldığım doğru bilgilerle uyumlu ürün bilgisayarimda islevine başladi. Kahve ve de hediyeler icin de teşekkürler

6 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5

ÜRÜN SİSTEME TAM UYUM GÖSTERDİ Laptopuma uyumsuz bir ürün siparişi vermiştim ama siparişten sonra doğru ürünü bulmam için aramaları ve doğru rami bulmamı sağlamaları çok profesyonel bir harekettir. Çok memnun kaldım kahve için de teşekkürler . ;)

7 Yıl Önce yazıldı.
5
5
5
5
5