BİR BİLEN VAR!

100% Orijinal Ürün
Tam Uyumluluk Garantisi

Bilendenal.com, Kingston Technology Türkiye ilk distribütörü olan Asnet Bilgi Sistemleri kuruluşudur. Bilendenal.com’un kurulma amacı, Asnet’in Türkiye distribütörü olduğu ürünleri doğru teknik bilgiler ile tanıtarak bu doğrultuda kullanıcılarının donanımları ile tam uyumlu ve en yüksek performans elde edebilecekleri ürünleri sağlamaktır.

Sitemizde Asnet’in Türkiye distribütörü olduğu Kingston Technolgy, Samsung Electronics Türkiye, Samsung Semiconductor, Bigboy Technolgy, Transcend gibi birçok markanın ürünlerini müşterilerimize sağlamaktayız.

Bilendenal.com kullanıcılarına satın alınan her ürün için yetkin teknik ekibi tarafından uyumluluk kontrolü yapmaktadır. Bu hizmeti ile Bilendenal.com kullanıcılarına sağladığı tüm ürünlerde %100 uyumluluk garantisi verir.

Uyumluluk kontrolü yapılmamış siparişler, kullanıcılarımızı korumak için onaylanmaz. Sizlere ulaştırdığımız her ürün teknik ekibimiz tarafından onaylandığından, donanımınız ile %100 uyumlu ve en yüksek performans verecek üründür.

Ana amacımız, doğru, %100 uyumlu ve orijinal ürünleri en iyi fiyat ile sunmak ve en üst müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Sitemizde, sadece bilendenla.com’da bulunan, donanımınızın tüm teknik bilgilerini içeren ve %100 uyumlu ürünlerin yayınlandığı Yapılandırıcı/Tanımlayıcı aracımızdan donanımınızı bularak doğru ürünleri en iyi fiyat ile temin edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanmakta olan stok bilgileri, anlık ve doğru verilerdir. “Stok Var” bilgisi bulunan ürünler depomuzdan gönderime hazırdır. Mesai saatleri içerisinde tamamlanan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekte ve oluşan kargo takip numaraları otomatik olarak kullanıcılarımız ile paylaşılmaktadır.

Mesai saatlerimiz içinde, sitemizde yayınlanan ürünler hakkında sorularınıza canlı destek hattımız veya eposta ( bilgi@bilendenal.com ) üzerinden hızlı olarak yanıt alabilirsiniz. Dilerseniz 0312 481 70 00 telefon numaramız ile tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Bilendenal.com, 400m2’lik ofisi ile Ankara merkezlidir ve internet sayfası üzerinden tüm Türkiye’deki kullanıcılarına hizmet vermektedir.