Kullanıcılarımıza sistemleri ile %100 uyumlu Rami uzman teknik ekibimizin desteği ile sağlıyoruz.

Siz donanımınızın marka ve modelini gönderin, biz size %100 uyumlu raminizi önerelim. 

bilendenal.com Kingston, Bigboy, Samsung, Transcend gibi endüstri lideri üreticilerin RAM çözümlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Satın alınan ürünlerin %30'a yakını; kullanılacak donanım ile uyumlu olmayan, hatalı sipariştir.  Bu nedenle biz; sitemizden sipariş edilen ürünler için kullanıcılarımızı arayarak, satın aldıkları ürünün, kullanmayı hedefledikleri donanım uyumluluğunu kontrol eder, bu bilgi ile dorğu ürünü öneririz.

22 yıllık Ram tecrübesi ile uzman teknik ekibimiz, sizin sisteminiz ile uyumlu ve en yüksek performansı elde edebileceğiniz ram konfigrasyonunu yaparak size destek olmaktadır. Tüm eski ve günümüz server, notebook, masa üstü, nic,  askeri ve endüstriyel sistemler için ram, ssd, çevirici donanım desteği sağlayabiliyoruz.

Ana ilgi alanımız olan Server Ram, ssd, kızaklar gibi bir çok üründe kullanıcılarımıza %100 uyumlu donanımı sağlıyoruz. Teknik ekibimizsizde aldığı bilgiler ile doğru ürüne karar verir ve bu bilgileri sizinle paylaşır.  Bize telefon ( 0312 481 60 00 ), mail ( bilgi@bilendenal.com ) veya sitemizde yer alan canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Örnek ürün linkleri :

https://bilendenal.com/Ram.html

https://bilendenal.com/SSD.html

https://bilendenal.com/Depolama-Aksesuarlari.html

Her zaman destek olmaya hazırız.